СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

В окупованому Севастополі «влада» передала в оренду більше 3 тисяч гектарів лісу, заповідників і пляжів у власність бізнесменів, які займаються полюванням.

ТОВ «Орлинівське мисливське господарство», яке за користування величезною територією має сплатити усього 270 руб на рік, отримало землю без конкурсу.

— Лісові ділянки загальною площею 3800 га простягаються від мису Айя до сіл Гончарне і Резервне, і далі — майже до Бочки смерті у Балаклаві, захоплюючи увесь берег моря, від Золотого пляжу до Загубленого світу, — стверджують експерти.

На "подарованій" території знаходиться майже 10% усіх лісових насаджень у Севастополі. Після передачі землі окупанти, швидше за все, дозволять побудувати на території мисливський містечко.

Займатися полюванням в лісах компанії дозволили ще до окупації (якщо враховувати і цю територію, то у Севастополя «забрали» 30% усіх лісових насаджень), при цьому, про комерційну складову тоді не йшлося.

— Зараз на території вольєра бурять діри під стовпи, розгороджують його, риють нові водойми. Через це в джерелах заказника «Мис Айя» зникає вода. А ще в ландшафтних заказниках «Мис Айя» і «Байдарський» хочуть переорати поля під буряк і топінамбур. Коренеплоди потрібні орендарю для підгодівлі тварин, яких потім будуть відстрілювати, — розповідають експерти.

Через передачу землі і будівлі на ній мисливському містечку, севастопольцям доведеться платити за вхід до лісу.

Раніше QHA повідомляло, що окупанти в Криму розпродають ліс.

Джерело: BSNews

QHA