СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму в селі Холмовка Бахчисарайського району силовики провели обшук в будинку кримськотатарського активіста Нарімана Мемедімінова. Про це повідомила правозахисна організація «Кримська солідарність» у Facebook.

«Правоохоронні органи» оточили не тільки будинок активіста, але й усю вулицю.

У «Кримській солідарності» відзначили, що силовики вже проводили обшук в будинку кримського татарина 11 лютого 2016 року.

— До будинку активіста Нарімана Мемедімінова приїхали силовики і співробітники правоохоронних органів. Адреса проживання: Бахчисарайський район, с. Холмовка, вул. Мирна, 21. Нагадаємо, що 11 лютого 2016 року в його будинку вже був обшук, а потім Бахчисарайський районний суду 13 липня 2017 року вже розглядав адміністративну справу відносно кримськотатарського активіста Нарімана Мемедімінова. За інформацією юриста Лілі Гемеджі, активіста притягували до відповідальності за нібито участь в несанкціонованому мітингу 13 квітня 2017 року поблизу будинку Сейдамета Мустафаєва, у якого в той момент проводився обшук, — йдеться у повідомленні.

Тоді активіста оштрафували на 10 тисяч рублів.

Після обшуків, Нарімана Мемедімінова заарештували. Його відвезли до Сімферополя в управління ФСБ.

— Зі слів дружини, обшук проходив в грубій формі, з нецензурною лайкою з боку силовиків, — зазначають правозахисники.

QHA повідомляло, що в окупованому Сімферополі у мікрорайоні Фонтани силовики провели обшук в будинку кримського татарина Мустафи Калафатова. Силовики шукали заборонену літературу і зброю.

Раніше в Криму провели ще два обшуки — у селі Новий Мір Сімферопольського району і у місті Старий Крим.

QHA