СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

На сьогодні в окупованому Криму налічується усього 79 матросів-рятувальників, які чергуватимуть на пляжах і надаватимуть необхідну допомогу. Про це повідомили у підконтрольному Кремлю кримському Головному управлінні МНС.

— Матрос-рятувальник має вміти користуватися усіма рятувальними засобами, знати правила підходу до потопаючого, звільнення від захватів, вилучення з води, прийоми буксирування і багато іншого. Окрім цього, матроси-рятувальники беруть участь в проведенні профілактичної роботи, спрямованої на запобігання нещасним випадкам, і досконало зобов'язані знати водні ділянки в своїх зонах порятунку — рельєф дна, глибини, напрямок і швидкість течії води, підводні перешкоди та мілини, — відзначили в МНС.

Окупанти заявляють про те, що понад 170 осіб подали заявки на навчання.

Так, у минулому році в анексованому Росією Криму навчили 675 матросів, які мають проходити щорічно обов'язкову акредитацію.

У 2018 році в Криму працюватимуть 450 пляжів, на кожному з яких буде чергувати як мінімум один матрос-рятувальник.

QHA повідомляло, що на пляжі Південного берега Криму на травневі свята приїхало відпочивати два десятка осіб. Правозахисник Сергій Наумович заявив, що нарахував 20 – 25 чоловік.

Джерело: Новини Криму

QHA