СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так звана влада окупованого Криму планує провести суботник і закликає жителів долучатися до прибирання вулиць 6 квітня. Про це повідомили у прес-службі підконтрольного Кремлю міністерства екології та природних ресурсів Криму.

— Збір сміття, побілка дерев, перекопування клумб, складування і збір сухих гілок пройде у всіх муніципальних утвореннях Криму з 16:00 до 18:00, — йдеться у повідомленні.

У Сімферополі окупаційні власті проведуть суботник біля набережної Салгира і на території Сімферопольського водосховища.

QHA повідомляло, що окупований Росією Сімферополь потонув у багнюці та смітті. Місцеві звалища переповнені, тому купа сміття, серед якого предмети меблів і старі шланги від пилососів, лежить прямо на асфальті.

Раніше повідомлялося, що представники громадських організацій в анексоаному Криму обурені зростанням звалищ біля населених пунктів півострова.

У так званому "міністерстві екології республіки" розповіли, що обурення громадян викликав той факт, що, незважаючи на проведення усіх необхідних процедур і порушення адміністративних справ, усі звалища не просто залишилися на колишньому місці, але й вже встигли збільшитися.

QHA