СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В анексованому Криму заявили, що мають намір створити «список друзів Криму». З такою ініціативою виступила моніторингова група російської Громадської палати Криму.

Як заявив її глава Григорій Іоффе, до списку увійдуть журналісти й ЗМІ, які підтримали анексію українського півострова.

— Відстежуючи публікації у ЗМІ, ми зможемо сформувати відповідний неофіційний список «друзів Криму» з числа журналістів, інтернет- і друкованих видань. До цього списку увійдуть ЗМІ й журналісти, які підтримали возз'єднання Криму з Росією, — сказав він.

Раніше так звана "Громадська палата Криму" почала створювати список українських і російських політиків, артистів та інших публічних людей, які не визнали анексію Криму 2014 року. "Кримське досьє" створюється для жителів півострова, щоб показати їм нібито "неправильні переконання".

Як писало QHA, у рамках «IV Ялтинського міжнародного економічного форуму» маріонеткова влада півострова провела засідання міжнародної асоціації «Друзів Криму». Окупаційна адміністрація нагородила «республіканськими нагородами» деяких іноземних «делегатів» за вагомий внесок у т.зв. легалізацію російської окупації українських територій на міжнародній арені у рамках вищевказаної гібридної асоціації «Друзів Криму».

QHA