СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Рух для вантажівок масою понад 6 тонн трасою Ялта — Севастополь в окупованому Росією Криму буде тимчасово обмежений з 11 квітня. Про це заявили у прес-службі так званого Державного комітету дорожнього господарства Криму.

— Відповідно до наказу Державного комітету дорожнього господарства Республіки Крим, з метою організації безпеки дорожнього руху і попередження надзвичайної ситуації через активізовані зсувні процеси, рух для великовагових транспортних засобів масою понад 6 тонн автомобільною дорогою Ялта — Севастополь з 25 — 42 кілометр буде тимчасово обмежений, — відзначили у прес-службі.

Окупанти зафіксували руйнування асфальтобетонного покриття у вигляді поздовжніх тріщин на ділянці дороги 25 км + 200 метрів — 42 км + 800 метрів. У «Кримавтодорі» вже заявили, що мають намір захистити місця деформації проїжджої частини відповідними дорожніми знаками.

Раніше окупанти обмежили рух на трасі Ялта — Севастополь через загрозу зсуву. Таке рішення ухвалено на засіданні так званої комісії з надзвичайних ситуацій. На дільницю не допускаються автомобілі вагою більше 6 тонн, для них розроблено об'їзд.

QHA