СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Російські силовики в Криму разом із Заремою Куламетовою затримали її доньку і чоловіка — Ріану Куламетову і Зеккія Куламетова, повідомляє у своєму Facebook журналіст Антон Наумлюк.

За словами журналіста, після обшуків затриманих відвезли у Кіровський РВТУ, куди під'їхав адвокат Еміль Курбедінов, але його до підзахисних не пустили.

Курбедінов назвав поведінку силовиків "грубим порушенням прав людини на захист".

— Мене не допускають до моїх вірителів. Я вважаю це грубим порушенням прав людини на захист і прав адвоката.

Разом з тим, Наумлюк повідомив, що донька Зареми Куламетової Ріана проходить свідком у справі Марлена Мустафаєва.

— Незважаючи на статус свідка Ріани Куламетової, співробітники ЦПЕ (Центр з протидії екстремізму) заявили, що на неї і Зарему Куламетову складено протоколи про адміністративне правопорушення, однак про яке обвинувачення йдеться, не уточнили.

Журналіст розповів, що коли Зарему Куламетову забрали співробітники ФСБ, на пасажирській Газелі без номерів її відвезли до будинку, де у цей час перебував квартиронаймач Абдуллах Якубов, для проведення обшуку.

— Вилучили ноутбук Якубова, який не має стосунку до слідчих дій.

Нагадаємо, підконтрольні Кремлю силовики провели обшук в будинку Зареми Куламетової. Однак перед проведенням заходів жінку викрали. У момент викрадення вона перебувала в парку на громадських роботах.

Незабаром стало відомо, що співробітники ФСБ привезли її в будинок, де провели обшук.

Відзначимо, 24 лютого щодо Зареми Куламетової порушили кримінальну справу за статтею 319 Кримінального кодексу Росії (образа представника влади). "Кіровський районний суд" визнав винною Зарему Куламетову в "образі представника влади". "Суд" призначив їй 250 годин примусових робіт і виплату компенсації у розмірі 20 тисяч рублів.

QHA