СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Контрольований РФ Балаклавський районний суд Севастополя ухвалив вилучити дві тисячі квадратних метрів землі у місцевого жителя Ленура Усманова, який активно підтримав окупацію та навіть отримав медаль «За повернення Криму» від Міноборони РФ.

Усманов розповів «Новій газеті», що у 2010 році вони з дружиною отримали дві ділянки по 10 соток у кооперативі «Дружба-9». Але окупаційна адміністрація Севастополя визнала, що українська виконавча влада не мала права розпоряджатися цією землею.

— Нібито ділянки повинна була виділяти міська рада, а не міська адміністрація. При цьому в позовній заяві було зазначено, що у 1966 році рішенням ради робітничих депутатів земля, яку мені видали за України, була віднесена до категорії земель лісового фонду. Тобто той факт, що після СРСР на території Криму 23 роки працювали закони України, для діючого уряду не важливий, — поскаржився Усманов.

Пособник окупантів Криму вважає, що реальною причиною відбирання у нього землі стала його суспільно-політична діяльність, зокрема — організація в Севастополі багатотисячного мітингу проти генплану міста.

Нагадаємо, кримчанин Ленур Усманов відомий як член регіональної проросійської громадської організації «Кирим Бірлігі», був активним учасником так званої «кримської весни» у 2014 році, нагороджений медаллю міністерства оборони Росії «За повернення Криму».

ФОТО: інтернет

QHA