СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 10 вересня, так званий "Верховний Суд Криму" не задовольнив вимогу сторони захисту Володимира Балуха і залишив без змін рішення "Роздольненського районного суду" про перебування в'язня Кремля під вартою. Про це повідомляє громадська організація "Кримська солідарність" у своєму Facebook.

Так, захист просив задовольнити апеляційну скаргу адвоката Ольги Дінзе на постанову Залізничного районного суду Сімферополя щодо припинення провадження за клопотанням на умовно-дострокове звільнення Володимира Балуха і скасувати попередню постанову Роздольненського районного суду.

Володимир Балух брав участь в "засіданні" за допомогою відеозв'язку. Під час виступу прокурора, Володимир Балух перебив його, назвавши судове засідання «фарсом». Він відмовився брати в ньому участь, після чого "суддя" відключив відеозв'язок з політв'язнем.

Відзначимо, Володимир Балух продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня 2018 року. Раніше повідомлялося, що у Балуха сильні болі в печінці. Незважаючи на це, йому не надають необхідну медичну допомогу.

У липні підконтрольний РФ Роздольненський районний суд засудив українського активіста Володимира Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу 10 тисяч рублів (близько 4 тис гривень) за сукупністю двох кримінальних справ — нібито за побиття глави ізолятора тимчасового тримання (ІТТ) в Криму і незаконне придбання, збут і зберігання зброї.

QHA