СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримську татарку Гульсум Алієву відпустили з Алуштинського управління Слідчого комітету (СК) в окупованому Криму. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що окупанти намагалися провести допит.

— Гульсум Алієву відпустили з Алуштинського управління СК, де у рамках дослідчої перевірки за 282 статтею КК РФ намагалися провести їй опитування. Алієва відмовилася давати свідчення, пославшись на 51 статтю Конституції, — підкреслив Наумлюк.

QHA повідомляло, Гульсум Алієвій пред'явлено звинувачення у зв'язку із публікаціями на сторінці громадської організації "Кримська солідарність" у Facebook. Їй вручили постанову про підозру в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі у соціальних мережах.

Нагадаємо, вранці 19 липня співробітники ФСБ увірвалися в будинок кримського татарина, фігуранта "справи ялтинської групи" Мусліма Алієва. За даними правозахисників, в операції було задіяно більше 10 силовиків.

Мусліма Алієва затримали 11 лютого 2016 року. Наразі разом з іншими кримчанами — Енвером Бекіровим, Вадимом Сіруком, а також Емір-Усеіном Куку — він перебуває у СІЗО Ростова-на-Дону.

QHA