СІМФЕРОПОЛЬ (QHA) -

Завершена так званою кримською владою «реконструкція» вулиць у центрі окупованого Сімферополя викликала обурення місцевих жителів.

Зокрема на фотографіях, викладених на сторінці активіста Євгена Бондаренка у Facebook, можна помітити, що покриття плиткою вулиць виконанt нерівно, з явними пробілами e швах.

Світильники нещільно прикриті плиткою, таким чином, що їх можна вільно виколупати з покриття, до того ж подекуди вони підносяться над рівнем плитки, що може призвести до травмування пішоходів.

Грати зливової каналізації на вулицях були покладені вже іржавими і також підносяться над рівнем плитки або прилягають нещільно.

За словами активіста, вулиці у центрі Сімферополя до «реконструкції» виглядали набагато краще.

— За всієї моєї недовіри до міської влади, такої халтури я все одно не очікував.

Нічого на думку не спадає, крім того, що гроші вчергове вкрадені, а на жалюгідні залишки найняті халтурники, причому найдешевші.

Так, я стверджую це халтура, і робили її халтурники. Чому? Тому що майстри високої кваліфікації, що поважають себе, не зроблять такого, навіть якщо їм запропонують у кілька разів менше, ніж вони попросять. Вони просто не візьмуться. А халтурникам багато платити безглуздо. Добре зробити вони не зможуть, навіть якщо сильно постараються.

Наскільки треба не любити своє місто і не поважати його жителів, щоб робити таке? Яким треба бути негідником, щоб намагатися "впарити" сімферопольцям це лайно  вибачте, не знаходжу інших слів,  повідомляє активіст.

Нагадаємо, як передавало QHA, житель окупованого кримського міста Керч розповів президенту Росії Путіну і прем'єр-міністру Медведєву про те, яким чином на них наживаються самопроголошена кримська влада. Відео було викладене на паблік соцмережі Вконтакте «Червоні бордюри Керч». За його словами, проекти, які реалізуються у Криму на виділені Росією кошти, йдуть на «розпил», при цьому «влада» Криму демонструє гарну картинку для своїх кремлівських начальників. Анонімний кримчанин розповів про те, що накази президента і прем'єр-міністра Росії злочинно не виконуються, що має бути розцінене як прояв до них особистої неповаги.

ФОТО: Facebook

QHA