СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Росією Криму встановили дату початку пожежонебезпечного періоду — 23 квітня. Про це заявили у прес-службі так званого МНС.

За словами так званого заступник міністра надзвичайних ситуацій Олександра Дигало, найскладніший етап очікується наприкінці літа і початку осені.

— На підставі статистичних даних, а також з огляду на динаміку кількості лісових пожеж за останні роки, у 2018 році в Республіці максимальна кількість лісових пожеж очікується в період з серпня — вересень. Виникнення великих пожеж (площею 25 га і більше) малоймовірно. Основні передумови виникнення пожеж — недотримання правил пожежної безпеки в лісах населенням, сільськогосподарські пали, — зазначив він.

Окупанти закликають жителів Криму дотримуватися правил безпеки. Підкреслюється, що у пожежонебезпечний період в лісовій зоні забороняється палити, розпалювати багаття, запускати феєрверки, а також залишати легкозаймисті предмети і випалювати траву.

Дигало зазначив, що з початку квітня рятувальники ведуть щоденний моніторинг пожежної обстановки на території окупованого півострова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Сімферополі сталося велике займання трави. Близько торгового центру FM і автозаправки в районі об'їзної дороги зайнявся очерет. Причину займання окупанти не повідомляють.

У мережі вже з'явилося відео пожежі, на якому видно, як густий чорний дим огорнув прилеглі багатоповерхівки.

QHA