БЕЛОГОРСК / К'АРАСУБАЗАР (QHA) -

Вчора, 31 травня, в окупованому Криму, в Білогірську була виявлена ​​камера стеження, зафіксована на стіні закинутого сараю навпроти будинку батька Фатіми Ісмаілової — дружини політв'язня Рустема Ісмаілова, передає громадська організація "Кримська солідарність" на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляється, власником сараю є співробітник поліції, який мешкає в будинку навпроти.

За словами правозахисників, виявлення камери підтверджує факт неоголошених і незаконних спостережень за приватним життям громадян, а також викликає серйозне занепокоєння за подальшу долю політв'язня.

— З 2014 року в Криму спостерігається тенденція "стеження" за місцями масових зібрань кримських мусульман, а також встановлення камер спостереження як у мечетях, так і в приватних домоволодіннях, — наголошується у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що глава МЗС України Павло Клімкін в ООН розповів про репресії окупантів в Криму.

За його словами, кримські татари стали головною ціллю репресій з боку окупаційної влади Криму.

Дипломат також зазначив, що Росія продовжує ігнорувати рішення Міжнародного суду ООН, який закликав Росію скасувати заборону на діяльність в Криму представницького органу кримських татар — Меджлісу кримськотатарського народу, а також дозволити кримчанам здобувати освіту українською мовою.

QHA