СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму втретє перенесли оголошення вироку щодо учасників «справи 26 лютого». Про це повідомив глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заір Смедля на своїй сторінці у Facebook.

Заір Смедля опублікував на своїй сторінці відео, на якому адвокат Едем Семедляєв прокоментував перенесення оголошення вироку.

— Сьогодні вчергове перенесли оголошення вироку. З чим це пов'язано, нам незрозуміло. Минулого разу через те, що нібито пізно доставили Мустафу Дегерменджі. Сьогодні доставили усіх вчасно, всі перебували біля зали. До зали не пропускали нікого, посилено охорону поставили. Після того, як протримали нас 20 хвилин, сказали, що оголошення вироку перенесли на завтра, на 10:00. Це безпрецедентний випадок, коли вже втретє відкладають оголошення вироку, — сказав він.

19 червня захисників на оголошенні вироку не буде, оскільки вони виїжджають до Ростова-на-Дону (Росія), на засідання у вигаданій «справі «Хізб ут-Тахрір». Засідання має відбутися у відкритому режимі.

QHA повідомляло, що 4 червня очікувалося перше оголошення вироку фігурантам "справи 26 лютого", але окупанти перенесли судове засідання, пояснивши це тим, що «суддя» не встиг підготувати вирок. Другий раз "суд" переніс оголошення вироку 13 червня.

Раніше на судовому засіданні, 4 травня, було оголошено останнє слово сторони захисту Алі Асанова і Мустафи Дегерменджі.

14 травня фігуранти справи «26 лютого» виступили з останнім словом у «суді» Сімферополя.

Нагадаємо, що Мустафу Дегерменджі та Алі Асанова судять за участь в мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і опір російській окупаційній армії.

QHA