СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Влада Росії з квітня 2017 року дозволила ввозити в окупований Крим і Севастополь яхти без сплати мит і податків. Це рішення було озвучене на нараді представників кримських портів та підконтрольних росіянам прикордонної та митної служб за участю заступника міністра транспорту РФ Віктора Олерського. Про це заявляє прес-служба «Федерації вітрильного спорту Криму».

Також було прийняте безпрецедентне для Росії рішення про скасування заборони ввезення на півострів яхт віком понад 15 років.

— На нараді було озвучене рішення про те, що з квітня 2017 року щодо Криму і Севастополя набуває чинності рішення про скасування сплати мит і податків при ввезенні будь-яких яхт у республіку, за їхньої реєстрації у відповідному реєстрі. Більш того, на півострів можна буде ввозити яхти віком і більше 15 років, що є неприпустимим на решті частини Росії.

Президент «Федерації вітрильного спорту Криму» Олексій Андруцький також зазначив, що відтепер про своє прибуття в порти Криму капітанам судів не потрібно буде повідомляти адміністрації заздалегідь — тепер прибуття фіксуватиметься безпосередньо під час заходу в порт.

Нагадаємо, 15 лютого народний депутат України Ірина Фриз заявила про необхідність прийняття Верховною Радою закону про заборону використання окупаційною владою портів Криму для міжнародних перевезень.

ФОТО: інтернет

QHA