СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Окупаційна влада має намір вводити у школах Криму так звані п'ятихвилинки, присвячені політичним та історичним подіям, пов'язаним із Російською Федерацією. Про це повідомив керівник УКЦ у Криму Леонід Кузьмін, який кілька днів тому через постійні переслідування з боку кримської «влади» був змушений переїхати на територію материкової України.

— Дуже духовненько. П'ятихвилинки вводять в усіх класах -з 1-го по 11-й. Заявлено такі теми п'ятихвилинок: «Слава Росії», «Історія говорить», «Новинний тиждень», «На Кубані ми живемо». У перших класах п'ятихвилинки почнуться з другої чверті, щоб дати дітям час на адаптацію.

Докладний зміст тем п'ятихвилинок не наводиться, але, як зазначає Кузьмін, в міністерстві зазначили, що «Новинний тиждень» школярі проводитимуть спільно з педагогами. Діти готуватимуть інформаційні виступи і обговорюватимуть їх.

Кузьмін нагадав про те, що в російських школах практикуються пропагандистські методи виховання «патріотизму» у молоді.

— Директор туапсинської школи № 5 Ігор Іванников розповів «Ехо Москви», що п'ятихвилинки будуть присвячені і політичним подіям. Раніше батьки заявили, що дітей змусять дивитися новини Першого каналу і переказувати їх у класі.

QHA повідомляло, що в дитячих садах Бахчисарая кримська «влада» закрили кримськотатарські групи. Виховання груп, набраних з 2017 року, вестиметься виключно російською мовою.

ФОТО: інтернет

QHA