СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупаційна влада Криму ухвалила рішення вилучити будинки і ділянки у кримчан в Сімферопольському, Ленінському та Кіровському районах.

Як повідомляється, це рішення ухвалили у зв'язку з будівництвом і реконструкцією дороги «Сімферополь — Красноперекопськ — Армянськ».

Так, у списку об'єктів, які планує вилучити "влада", тільки лише у Сімферопольському районі налічується 117 земельних ділянок, 19 нежитлових будівель, 15 будинків і житлових приміщень. Причому три об'єкти з переліку — багатоквартирні будинки.

Згідно з документом, без нерухомості також залишаться жителі села Укромноє і селища міського типу Комсомольське.

Маріонетковий уряд обіцяє, що всі кримчани отримають компенсації. Однак, як засвідчив досвід, власники не завжди погоджуються на умови чиновників.

Так, днями влада повідомила про перенесення термінів завершення будівництва об'їзної дороги «Дубки — Левадки» в районі Сімферополя. Власник однієї з ділянок, якою має пройти траса, звернувся до суду. Поки не завершений судовий процес, робітники не можуть продовжувати будівництво.

Раніше повідомлялося, що "уряд" окупованого Криму має намір передати ділянку на Тузлинській косі в Керченській протоці у власність Росії.

Нагадаємо, у 2017 році в окупованому Криму в результаті співпраці "Міністерства майнових і земельних відносин Криму" і кримського "Держкомітету з державної реєстрації і кадастру" у власність РФ передано більше 100 об'єктів.

Джерело: Новини Криму

QHA