СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Набережну Салгира в окупованому Сімферополі забудовують багатоповерхівками.

За рік на набережній з'явилися три нові будівельні майданчики. Багатоповерхівки зводять з оглядом на Салгир і Неаполь Скіфський.

Так, першою багатоповерхівкою, яку окупанти звели у 2017 році у водоохоронній зоні річки Салгир, став житловий комплекс «Альфа». Наразі швидкими темпами будуються ще дві багатоповерхівки.

Усього вздовж набережної в окупованому Сімферополі планують звести шість будинків по 11 поверхів.

При цьому окупанти не звертають уваги на те, що біля споруджуваних житлових комплексів розташовуються республіканська психіатрична лікарня №1 і морг.

Психолог і судовий експерт психіатричної лікарні Віктор Темник впевнений, що заради будівництва лікувальний заклад закриють.

— Ми гадаємо, що наш заклад хочуть закрити. Ми вже зверталися в прокуратуру, до уповноваженого з прав людини в Республіці Крим Людмили Лубіної, писали пачки звернень чиновникам. Усе марно, — розповідає він.

Окрім цього, окупанти також планують побудувати біля набережної, поруч з проспектом Кірова, вулицями Набережна і Олександра Невського, торговий центр.

QHA повідомляло, що в центрі окупованої Ялти викопують пальми для реконструкції каналізаційної системи. Окупанти заявили, що викопані пальми перенесуть в інші місця, відведені для них.

Джерело: BlackSea News

QHA