ЯЛТА (QHA) -

Керівництво зоопарку стверджує, що оскільки істотних порушень у діяльності зоопарку «Казка» проведеними перевірками не виявлено, то за основу «звинувачення» проти зоопарку взяті результати червневої податкової перевірки 2016 року.

— Під час перевірки тоді було встановлено, що в зоопарку продаються квитки, на яких вказані в повному обсязі дані про виробника квитків. Виявлені "порушення" були усунені, був виготовлений штамп з відсутніми реквізитами, і всі квитки були проштамповані. Але змінилося керівництво податкової інспекції, разом із цим змінилися і вимоги. У зв'язку з цим планується закриття зоопарку «Казка» 16 березня 2017 р. терміном на 3 місяці, — написала секретар Опікунської ради Ялтинського зоопарку "Казка" і парку левів "Тайган" Галина Ломакіна.

Крім того, повідомляється, що при закритті зоопарку тварини будуть просто приречені на вимирання, так як єдиним джерелом доходу власника Олега Зубкова є вхідна плата за квитки.

Нагадаємо, кримський підприємець Олег Зубков відомий як один із затятих прихильників російської окупації. Під час анексії в березні 2014 року він допомагав окупаційним силам РФ у Криму, надаючи автобуси та іншу матеріальну підтримку. У 2015 році Зубков запропонував встановити у Сімферополі пам'ятник Путіну.

Трохи згодом кримський бізнесмен змінив свою думку, заявивши, що розчарований умовами окупації та хоче втекти з Криму.

ФОТО: інтернет

QHA