СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Колаборанти в окупованому Криму запрошують відвідати анексований півострів лідера КНДР Кім Чен Ина. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook автор відповідного листа, місцевий комуніст і «депутат» так званої «міськради» Сімферополя Степан Кіскін.

Колаборант зазначив, що хоче продемонструвати Кім Чен Ину нещодавно відкритий міст через Керченську протоку. Також він висловив надію, що буде запущений прямий потяг з окупованого Сімферополя до столиці КНДР — Пхеньяну.

При цьому комуніст сподівається, що главу КНДР зацікавить також проект прямого авіасполучення між Пхеньяном і Сімферополем.

— Добросусідські відносини між нашими країнами мають довгу історію. Пряме залізничне і авіасполучення за маршрутом Сімферополь — Пхеньян і Пхеньян — Сімферополь могло б зміцнити культурні та економічні зв'язки між нашими народами, а також посприяти розвитку туризму в наших країнах, — написав колаборант.

Раніше повідомлялося, що Ялта і сірійське місто Латакія стали побратимами.

Відзначимо, до окупації Росією Криму містами-побратимами Ялти були Санта-Барбара (Каліфорнія, США), Рієка (Хорватія), Поццуолі (Італія), Ніцца (Франція), Акапулько (Мексика), Баден-Баден (Німеччина), Батумі (Грузія ), Ейлат (Ізраїль), Галац (Румунія).

QHA