СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупаційна влада запустила три нові рейси з анексованого Криму до Росії. Про це повідомили у прес-службі сімферопольського аеропорту.

Авіаперевезеннями двічі на тиждень займатиметься компанія «Азимут». Так, окупанти відкриють прямі рейси до Ростова-на-Дону, Краснодару і Мінеральних Вод.

— До Ростова-на-Дону з Сімферополя можна літати по суботах і вівторках, з 2 червня. З 3 червня авіакомпанія розпочинає виконання рейсів до Краснодару і Мінеральних Вод. Перельоти за цими напрямками будуть також виконуватися двічі на тиждень — по середах і неділях, — йдеться у повідомленні.

Так, вильоти у Краснодар будуть виконуватися по середах о 22:40 і щонеділі о 22:50, а Мінеральні Води — о 17:40 по середах і о 17:55 по неділях.

QHA повідомляло, що прокуратура Автономної Республіки Крим виявила у Києві продаж авіаквитків на російські рейси в окупований Сімферополь. За даними фактами розпочато провадження у ч. 2 ст. 332, ч. 2 ст. 332-1, ст. 334 Кримінального кодексу України.

Пізніше Служба безпеки України підтвердила факт незаконного продажу в Києві та Одесі авіаквитків на рейси з території Росії в окупований Крим.

Під час обшуків співробітники СБУ вилучили документи, які підтверджують незаконну діяльність і докази перерахування коштів на рахунки російських авіакомпаній.

QHA