СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Житель окупованого Росією Севастополя отримав умовний термін за пост у соціальних мережах про поліцію. Про це вчера, 31 травня, заявили у прес-службі так званої міської прокуратури.

У відомстві підкреслили, що громадянин 1998 року народження розмістив на своїй сторінці у соцмережі зображення з написом, "спрямованим на розпалювання ненависті й ворожнечі у відношенні до правоохоронних органів Російської Федерації".

"Суд" визнав севастопольця винним у "порушенні ненависті або ворожнечі", а також у "приниженні гідності людини за ознаками належності до конкретної соціальної групи" і засудив його до двох років позбавлення волі умовно з восьмимісячним випробувальним терміном.

Нагадаємо, це вже не перший випадок арешту і суду окупантів за пости у соцмережах. Раніше українця Ігоря Мовенка звинувачували за ст. 280 ч. 2 КК РФ (публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності) за коментар у соціальній мережі «ВКонтакте», в групі «Крим — Україна». За версією слідства, коментар Мовенка носить ворожий характер щодо Росії і стосовно учасників так званої «російської весни». Його засудили до двох років колонії.

QHA