СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 13 липня, так званий "Верховний суд Криму" засудив фігуранта справи «українських диверсантів» Євгена Панова до 8 років колонії суворого режиму.

Як відомо, у квітні 2018 року суд перейшов до розгляду цієї справи по суті. Обвинувачений відмовився від угоди з російським слідством, йому продовжили арешт на півроку, до 26 вересня.

Нагадаємо, прокурор Есвет Фурмамбетов вимагав для Панова покарання у вигляді 10 років і 6 місяців колонії суворого режиму. За його словами, вина українця нібито повністю доведена. У «суді» 9 липня Панов виступив з останнім словом і заявив, що йому нема в чому виправдовуватися і він нічого не порушував.

QHA повідомляло, що Євген Панов відмовився співпрацювати зі «слідством» в окупованому Криму. Брат політв'язня і голова «Об'єднання родичів політв'язнів Кремля» Ігор Котелянець заявив, що через це Панова можуть засудити до максимального терміну, а саме до 20 років позбавлення волі.

Раніше окупанти висунули Євгену Панову звинувачення у тому, що він нібито планував диверсію на цивільних і військових об'єктах в Криму.

Джерело: Крым.Реалии

QHA