ХАРКІВ (QHA) -

Харків'янин Олександр Стешенко затриманий російськими силовиками на КПВВ Чонгар на в'їзді до окупованого Криму, повідомила на гарячу лінію "КримSOS" мати українця.

За її словами, з сином вже другу добу немає зв'язку.

Олександр Стешенко, 1991 року народження, їхав в окупований Крим в гості до знайомої, яка раніше мешкала у Харкові. За словами матері, останнього разу Олександр вийшов на зв'язок вранці 11 квітня. Він повідомив, що «прикордонники» РФ на Чонгарі засумнівалися в його схожості з фотографією у паспорті.

— Є інформація, що водій таксі прочекав його на кордоні близько 4 годин, потім до водія вийшов співробітник силових структур РФ, забрав речі з машини і сказав водієві не чекати. З тих пір зв'язку з ним немає, про місцезнаходження нічого невідомо, — каже мати.

Мати українця зазначає, що її син на Донбасі не воював, не є активістом чи волонтером.

Раніше QHA повідомляло, що російські силовики на пункті пропуску на адміністративному кордоні Криму вилучили у громадянина України газовий пістолет.

Чоловік, 1952 року народження, прямував за маршрутом Чаплинка — Армянськ. Під час огляду його автомобіля прикордонники виявили газовий пістолет «ІЖ-76» (8 мм).

Джерело: КримSOS

QHA