СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

23 березня в окупованому Криму відбудеться засідання «суду» із розгляду запобіжного заходу кримськотатарському активісту Наріману Мемедімінову, в будинку якого силовики сьогодні провели обшук. Про це повідомила правозахисна організація «Кримська солідарність» у Facebook.

Адвокатом активіста виступить Еміль Курбедінов.

— Стало відомо, що Наріман Мемедімінов за годину буде доставлений в ІТТ на бульварі Франка, 44, де  перебуватиме до завтрашнього дня. Завтра відбудеться судове засідання із обрання йому запобіжного заходу. Адвокатом Нарімана Мемедімінова буде Еміль Курбедінов, — йдеться у повідомленні.

Еміль Курбедінов зазначив, що окупанти провели обшук в будинку Нарімана Мемедімінова, щоб «заглушити громадянську журналістику» в окупованому Криму.

— Затримання Нарімана Мемедімінова і обшук у нього вдома — ніщо інше, як спроба заглушити громадянську журналістику в Криму. Це ще одне політичне переслідування, — сказав адвокат.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму ФСБ порушила справу щодо затриманого Нарімана Мемедімінова. Кримського татарина підозрюють в «публічних закликах до здійснення терористичної діяльності».

Раніше в будинку Нарімана Мемедімінова у селі Холмівка Бахчисарайського району провели обшук. Силовики оточили не тільки будинок активіста, але й всю вулицю, а після обшуку відвезли Мемедімінова до Сімферополя.

Пізніше активісти повідомили деталі обшуку в будинку активіста.

Нагадаємо, силовики вже проводили обшук в будинку кримського татарина 11 лютого 2016 року. Тоді активіста оштрафували на 10 тисяч рублів.

QHA