КЕРЧ (QHA) -

На зведеному окупантами Керченському мосту сталося перше ДТП, під час якого легковий автомобіль зіткнувся з пасажирським автобусом.

Постраждалих у ДТП немає. Окупанти заявляють, що обмеження руху не вводилося.

Повідомляється, що з моменту відкриття Керченського мосту, по ньому проїхало близько 213 тисяч автомобілів в обидва боки і 1 600 автобусів.

Основними порушеннями правил дорожнього руху на мосту є зупинки і перевищення швидкості. За час введення в експлуатацію автодорожньої частини мосту окупанти евакуювали 17 автомобілів і 3 автобуси. Основною причиною евакуації називають технічні несправності транспортних засобів.

QHA повідомляло, що окупанти почали продавати тури на Керченський міст в анексованому Росією Криму. Перший тур запланували вже на 2 червня з Севастополя. Вартість його становить близько 4,5 тисяч рублів з людини (близько 1800 гривень).

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін відкрив Керченський міст.

Пізніше міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила, що Канада засуджує відкриття мосту через Керченську протоку між окупованим Кримом і Росією. Фріланд зазначила, що Керченський міст порушує територіальну цілісність України.

Окрім цього, відкриття Керченського мосту засудили НАТО, ЄС, Великобританія, Латвія і Польща.

Джерело: Новости Крыма

ФОТО: Lb.ua

QHA