СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Силовики в окупованому Криму після обшуків в Алупці затримали кримську татарку Наджиє Кайданову і відвезли до підконтрольного Кремлю управління ФСБ. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

За даними «Кримської солідарності», чоловік затриманої поїхав разом з нею. До будівлі ФСБ також виїхав батько Наджиє Кайданової.

На момент затримання жінки, в будинку перебували маленькі діти. Під час обшуку силовики вилучили всю техніку.

— Під час обшуку вилучено всю техніку, у тому числі, телефон матері Наджиє Кайданової. Сім'я затриманої і сім'я батьків мешкає в одному дворі, на прилеглих одне до одного домоволодіннях.

За попередніми даними, в будинку родини вже проводили обшук у 2016 році, у результаті чого силовики вилучили планшет і телефон.

QHA повідомляло, що російські силовики затримали кримську татарку після обшуків у Старому Криму 18 червня. Адвокат Маммет Мамбетов у Facebook зазначив, що це вже другий випадок за тиждень в окупованому Криму, коли заарештовують жінок. За попередньою інформацією, у телефоні затриманої силовики нібито знайшли переписку з чоловіком, який перебуває на материковій частині України.

QHA