ЧОНГАР (QHA) -

Через дії окупантів на адміністративних кордонах з Кримом фіксують збільшення часу очікування та зменшення пасажиро-транспортного потоку.

Про це повідомляється на сайті Херсонської обласної держадміністрації з посиланням на Держприкордонслужбу.

Відзначається, що незважаючи на меншу кількість транспортних засобів, які прямують до Криму, окупанти знову створюють штучні черги перед контрольним пунктом в'їзду-виїзду «Чонгар», намагаючись показати навалу «туристів».

— Станом на 10:00 16 червня прикордонники фіксують збільшення часу оформлення автомобілів, які прямують на тимчасово окуповану територію, через що вже близько 70 транспортних засобів чекають у штучній черзі. У середньому окупанти за годину пропускають близько 6-9 автомобілів.

У повідомленні сказано, що в цілому, кількість автомобілів, які перетинають адмінкордон в обох напрямках, за половину 2017 року скоротилося на 75 тис. у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Тільки за два тижні червня цього року прикордонники оформили на 4 тис. менше транспортних засобів, ніж у 2016 році.

— Ситуація перед контрольними пунктами «Каланчак» і «Чаплинка» стабільна, накопичень немає. Держприкордонслужба просить громадян врахувати дану інформацію при плануванні подорожі.

Як повідомляло QHA, у 2017 році українські громадяни стали рідше, ніж у 2016-м, їздити до окупованого Криму і частіше перетинати кордон з неконтрольованими територіями Донбасу.

ФОТО: інтернет

QHA