СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Російська компанія з міста Володимир має намір найближчим часом реалізувати проект з опріснення води в окупованому Криму. Про це повідомив самопроголошений голова Криму Сергій Аксенов вчора, 29 серпня.

— Домовилися про роботу володимирської компанії в Криму. Упевнений, що у нас найближчим часом з'явиться пілотний проект з опріснення у республіці, — зазначив він.

За словами підконтрольного Кремлю голови анексованого півострова, один кубометр опріснення води коштуватиме 30 рублів, що є мінімальною ціною, яку пропонувала окупаційна влада за чотири роки.

Так, у 2017 році в окупованому Криму в селищі Кам'янка Первомайського району з'явилася пілотна станція з опріснення, яка фільтрувала воду, видобуту зі свердловини.

Раніше голова «Державного комітету з водного господарства і меліорації РК» Ігор Вайль заявив, що «влада» Криму визнала неможливим вирішити проблему питної води на півострові за допомогою опріснення морської води. Цей метод не по кишені місцевому бюджету, а також стане вкрай недешевим для жителів анексованого півострова, оскільки опріснення морської води збільшить її ціну орієнтовно у 5 разів.

Джерело: Объектив

QHA