СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

З лютого — березень 2018 року окупований Росією Крим незаконно відвідав 231 іноземець.

Серед незаконних відвідувачів анексованого півострова найбільше — громадян Німеччини. За чотири місяці в Криму зафіксовано 34 німецьких «туриста».

Так, у лютому на півострів незаконно приїхала «делегація» партії Альтернатива для Німеччини (АДН). У березні цю ж «делегацію» помітили у якості «міжнародних спостерігачів» на незаконних виборах президента РФ в Криму і на так званому «Ялтинському міжнародному економічному форумі».

Друга країна, за кількістю незаконних «туристів» в окупованому Криму — Італія. Було зафіксовано 25 громадян Італії на півострові. Трійку «лідерів» з ​​відвідування Криму замикає Сирія, від якої за 4 місяці зафіксували 20 «туристів» в Криму.

QHA повідомляло, що окупанти назвали число туристів у Криму. Захоплений півострів з початку року нібито відвідало 1,5 мільйона чоловік. Підконтрольний Кремлю голова комітету Державної ради Криму з санаторно-курортного комплексу і туризму Олексій Черняк заявив, що анексований півострів відвідало на 26,5% більше людей, ніж у минулому році.

Джерело: BSNews

QHA