КИЇВ (QHA) -

В уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової немає ніякого офіційного документа про стан здоров'я українського політв'язня Олега Сенцова. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Денісова зазначила, що політв'язень знаходиться на межі, оскільки його мозку і серцю не вистачає кисню.

— Я не вірю жодному слову РФ. Вони лише роблять гучні заяви, що стан здоров'я українського політв'язня на 121 дні голодування не погіршився. Але у мене немає ніякого офіційного підтверджуючого документа. Олег Сенцов на межі. Інакше він не написав би заповіт на свою творчість. Але він незламний, наполегливо бореться за долі усіх політв'язнів, — написала омбудсмен.

Денісова заявила, що хоче «побачити медичну довідку про стан здоров'я Олега Сенцова від незалежної медичної комісії».

— Саме тому, вкотре звертаюся до омбудсмена РФ Тетяни Москалькової і голови Ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова.

Нагадаємо, сестра Олега Сенцова Наталя Каплан розповіла, що отримала від політв'язня листа, в якому він говорить, що у нього гіпоксія. Через це у Сенцова німіють ноги і паморочиться у голові. Олег Сенцов також написав заповіт на свою творчість і заявив, що вже не вірить у своє звільнення.

QHA