МОСКВА (QHA) -

Засуджений у Росії режисер, кримчанин Олег Сенцов написав листа московській правозахисниці Зої Световій, в якому повідомив, що його етапують до колонії Ямало-Ненецького автономного округу на півночі Росії.

Текст листа опублікований на сайті Відкрита Росія.

— У мене все нормально. Їду. Вивезли різко з Якутії та везуть до Ямало-Ненецького автономного округу. А там тільки одне місце для відбування покарання — це легендарні Харпи, — йдеться в тексті.

У листі Сенцов припустив, що його перевозять через активну підтримку з боку активістів і політиків.

— Клімкін намагався до мене додзвонитися на мій день народження у липні, і приїжджали «Пуссі Райот» з Альохіною до Якутська мене підтримати. Це дуже здорово! Але замість дзвінка мені дали чергове ШІЗО (четверте чи п'яте навіть), а потім взагалі вивезли у більш жорстке місце — Харп. Наказ про це ФСВП Росії підписав наприкінці липня. Це зовсім не означає, що не треба нічого робити... Просто знайте, що у місцевих правоохоронців своя логіка в голові, і реагують вони часто ось так, — йдеться в листі.

Раніше QHA писало, що політв'язня Олега Сенцова етапували з Іркутська до Челябінська, але невідомо, куди саме. Правозахисниця Тетяна Щур заявляла, що місцезнаходження Сенцова ховалося спеціально.

QHA