КИЇВ (QHA) -

Людмила Денісова, уповноважена Верховної Ради України з прав людини, повідомила, що їй відмовили у зустрічі з українським політв'язнем Олегом Сенцовим. Денісова прибула в колонію міста Лабитнангі, де утримують українського режисера.

— Я мала зустріч з начальником колонії та з начальником управління виконання покарань у Ямало-Ненецькому автономному окрузі, саме він повідомив мені, що я не можу ні за яких обставин потрапити на зустріч з Олегом Сенцовим. При цьому він нічого мені не повідомив, чому саме він мені відмовляє, — розповіла Денісова на відео, викладеному на її сторінці у Фейсбуці.

Видно, що омбудсмен стоїть біля воріт колонії.

За словами Денісової, начальник управління відмовився надавати будь-яку інформацію про стан в'язня.

Коли вона запитала, в якому стані знаходиться Сенцов, начальник управління сказав, що не буде надавати будь-яку інформацію і попросив Денісову залишити територію колонії.

Український омбудсмен зателефонувала уповноваженій з прав людини Російської Федерації і чекає від неї відповіді щодо ситуації, що склалася.

Нагадаємо, уповноважені з прав людини України та Росії домовилися відвідати по 34 ув'язнених на територіях обох країн.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів.

QHA