АНКАРА -

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) запустило сайт під назвою Help (Допомога), призначений для більше трьох мільйонів біженців у Туреччині, повідомили в офісі УВКБ ООН у Туреччині.

Як випливає з повідомлення, сайт доступний на чотирьох мовах — турецькою, англійською, арабською та фарсі.

В УВКБ ООН нагадали, що в Туреччині, крім трьох мільйонів сирійців, отримали притулок 300 тисяч біженців з інших країн, зареєстрованих в УВКБ ООН.

З урахуванням того, що більшість цих біженців, у тому числі понад 90 відсотків сирійських, розселені в сільській місцевості у 81 провінції Туреччини, новий сайт під назвою Help сприятиме розширенню доступу УВКБ ООН до них.

Адмініструє новий інтернет-ресурс офіс УВКБ ООН у Туреччині. У даний час на ньому публікуються матеріали про діяльність УВКБ ООН у Туреччині та оновлюється інформація про дані щодо біженців.

— Через цей сайт УВКБ ООН поліпшить доступ до біженців і зв'язок з ними. Сайт представить користувачам актуальну інформацію про положення біженців у Туреччині і дозволить їм своєчасно ділитися цими даними з іншими мігрантами, — сказав представник УВКБ ООН Паоло Артіні.

Як раніше повідомляло QHA, за даними ООН на кінець 2016 року в світі налічувалося 65,6 мільйона осіб, що на 300 тисяч більше, ніж було зафіксовано роком раніше.

ФОТО, джерело: АА

QHA