КИЇВ (QHA) -

У мережі опублікували список українських журналістів і блогерів, яким, за версією українських спецслужб, загрожує смерть від рук кілерів. Список з 47 прізвищ опублікувало інтернет-видання "Страна". При цьому його справжність не підтверджена.

— З огляду на велику суспільну значимість історії, а також величезний резонанс, який вона отримала (у тому числі й в міжнародному масштабі), ми вирішили опублікувати список, — відзначили редактори видання.

Згідно з інформацією журналістів, цей список Борис Герман, замовник вбивства журналіста Аркадія Бабченка, нібито передав своєму "куратору Дмитру" в контррозвідці ще 21 травня. Сам Герман, за його словами, отримав список від В'ячеслава Пивоварника, якого раніше звинуватив у фінансуванні тероризму на території України на гроші так званого "фонду Путіна", і тут же поставив до відома контррозвідку.

Нагадаємо, "вбивство" Бабченка було інсценуванням і спецоперацією СБУ з метою запобігти реальному вбивству громадянина РФ. Президент України Петро Порошенко доручив надати Бабченку і його сім'ї цілодобову охорону. В СБУ заявили, що Бабченко мав стати першою жертвою, далі ж готовий був список з активістів, яких Кремль доручив знищити.

Джерело: Страна.uа

QHA