ХЕРСОН (QHA) -

Херсонський міський суд у квітні визнав п'ятьох громадян України винними в організації незаконних перевезень через анексований Крим в сусідню Росію, зокрема у Краснодар. Їх засудили на три роки позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном в один рік. Про це повідомляє Херсонська ОДА.

— Дані громадяни організували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон України до Російської Федерації і назад транзитом через тимчасово окуповану територію України АР Крим під виглядом здійснення автобусних пасажирських перевезень. Для реалізації злочинних намірів в анексованому місті Керч зловмисники використовували закритий українською владою пункт пропуску «Крим» і поромну переправу через Керченську протоку, сказано у повідомленні.

Нагадаємо, з 28 квітня по 9 травня за незаконний перетин державного кордону України прикордонниками було затримано близько тисячі осіб, з яких 27 — нелегальні мігранти. Припинено 25 спроб незаконного переміщення через кордон зброї, 19 — боєприпасів, 20 — наркотичних і психотропних речовин. Припинено незаконне переміщення товарів та вантажів на загальну суму понад 3 мільйони гривень.

ФОТО: інтернет

QHA