КИЇВ (QHA) -

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) повідомили про підозру організатору «вбивства» російського журналіста Аркадія Бабченка. Про це повідомили у правоохоронних органах.

За даними правоохоронців, затриманого підозрюють у скоєнні правопорушення за ст. 258 (теракт) Кримінального кодексу України.

Сам підозрюваний ще не ознайомився з клопотанням про обрання запобіжного заходу. У свою чергу, захист затриманого не коментує цю ситуацію.

QHA повідомляло, що 30 травня СБУ оприлюднила відео із затриманням замовника вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка і з фрагментом розмови між замовником і виконавцем.

Нагадаємо, «вбивство» Аркадія Бабченка було інсценуванням і спецоперацією СБУ з метою запобігти реальному вбивству громадянина РФ.

Пізніше міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс прокоментував спецоперацію СБУ і заявив, що йому незрозумілі такі дії українських спецслужб. Він зазначив, що єдиною хорошою новиною є те, що Бабченко живий.

У свою чергу, представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір також розкритикував інсценування українськими спецслужбами вбивства Бабченка.

Пізніше президент України Петро Порошенко доручив надати Бабченку і його сім'ї цілодобову охорону.

Джерело: Українські новини

QHA