СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

"Губернатор" Севастополя Дмитро Овсянніков заявив, що члени "уряду" і керівники його "відомств" повинні пройти пішохідний маршрут "Віа феррата" ( "дорога з заліза"), який відкрили на горі Ільяс-Кая.

Про це Овсянніков завив на засіданні "уряду" сьогодні, 1 листопада.

Я пропоную всім членам "уряду" у вихідні пройти цей маршрут з метою популяризації. Діти там не пройдуть, але члени "уряду" і керівники — повинні, — зазначив він.
 

Автор маршруту — "депутат законодавчих зборів" Юрій Круглов.

Він сказав, що це гарна ідея, оскільки "кожна людина на шляху проявить себе як з позитивних, так і негативних сторін".

Ділянка, яку повинні пройти "депутати", обладнана анкерами і тросом, які дозволяють безпечно подолати перешкоди. Маршрут розділений на дві частини. Друга вимагає навичок скелелазіння.

Я підозрюю, що для деяких чиновників це буде шок. Першу ділянку пройдуть всі, а на другій більшість, напевно, зійдуть з дистанції. Вона, звичайно, безпечна, але йде по вертикальній стіні, а висота вершини досягає 680 метрів над рівнем моря, - зазначив Круглов.
 

Протяжність маршруту складає 900 метрів, однак через скелясту місцевість підйом займає більше 2 годин.

 


QHA повідомляло, що у вересні збройні люди забороняли альпіністам підніматися в гори над Південним берегом окупованого Криму. Це пояснювалося "перевірками" і "навчаннями". У Севприроднадзорі заявили, що озброєні люди в горах - охоронці "державних" дач.

 


Джерело: ForPost

QHA