СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

 

В анексованому Криму "суд" засудив двох російських військовослужбовців, які в 2017 році забили на смерть ногами і кувалдою людини, до ув"язнення у виправній колонії суворого режиму.

Про це повідомив представник військового слідчого управління Слідчого комітету Російської Федерації по Чорноморському флоту Олександр Куратов.

— Кримським гарнізонним військовим судом Олексію Пижьянову призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на шість років з відбуванням у виправній колонії суворого режиму, Данісу Тіміркіну — у вигляді позбавлення волі строком на чотири роки з відбуванням у виправній колонії суворого режиму. Вирок вступив в законну силу.

17 грудня минулого року по вулиці Колобова в Севастополі Пижьянов та Тіміркін побили чоловіка ногами і кувалдою. Військові були в стані алкогольного сп'яніння, вони завдали чоловіку безліч ударів.

Потерпілий помер від отриманих травм 26 грудня 2017 року.

Військових засудили за заподіяння смерті з необережності (частина 1 статті 111 КК РФ). Вони визнали провину.

Свої дії пояснили тим, що громадянин нецензурно висловився на їх адресу.

 


QHA писало, що 13 вересня Севастопольський військовий гарнізон засудив Пижьянова і Тіміркіна до позбавлення волі на шість і чотири роки, однак вони оскаржили рішення.

 


Джерело: gvsu.gov.ru

 

QHA