КИЇВ (QHA) -

Український політв'язень, фігурант справи «українських диверсантів» Євген Панов відмовився співпрацювати зі «слідством» в окупованому Криму. Про це повідомив брат політв'язня і голова «Об'єднання родичів політв'язнів Кремля» Ігор Котелянець.

Він зазначив, що через це Панова можуть засудити до максимального терміну, а саме до 20 років позбавлення волі.

— Йому казали, що якщо він піде на «угоду зі слідством» і визнає, що він є українським терористом і що Україна хотіла влаштувати терористичні акти, йому дадуть 5 років десь недалеко, але якщо він цього не зробить — йому, як і Сенцову, дадуть 20 років і так само відправлять дуже далеко. Євген ні на які угоди не пішов. Тому ми очікуємо, що його засудять до максимального терміну 20 років.

Раніше QHA повідомляло, що 16 квітня окупанти висунули Євгену Панову звинувачення у тому, що він нібито планував диверсію на цивільних і військових об'єктах в Криму. Звинувачення висунуто одразу за декількома статтями КК РФ: ч. 1 ст. 30 і п. «А» ч. 2 ст. 281, ч. 3 ст. 30 і ч. 3 ст. 226.1, ч. 3 ст. 222 КК РФ.

Відзначимо, окупанти намагалися взяти у адвокатів Євгена Панова підписку про нерозголошення державної таємниці. За словами адвоката, секретними матеріалами силовики вважають свідчення людей, на яких «українські диверсанти» нібито готували замах.

Джерело: 5 канал

QHA