РІВНЕ (QHA) -

Вчора, 11 липня, у Рівному дали старт набору патрульних. Таким чином кількість працівників Управління патрульної поліції міста Рівне збільшиться до 400, адже на службу у місто Сарни виходить 50 поліцейських.

У перший же день записатися до лав патрульної поліції прийшло кілька новобранців.

Начальник ГУ Нацполіції у Рівненській області Валерій Самчук та головний «коп» Рівного Сергій Мерчук розповідали молодим людям про пріоритети цікавої, але в той же час дуже складної роботи.  

— Новий набір дасть нам змогу повернути екіпажі в місто, збільшити кількість велопатрулів, піших екіпажів і нормально функціонувати, — зазначив Сергій Мерчук.

Вперше подавати анкети дозволили молодим людям від 20 років. Граничним віком є 35 років. Також серед вимог — громадянство України, повна загальна середня або вища освіта, наявність посвідчення водія категорії «B», готовність до служби в будь-якому місті України у зв’язку зі службовою необхідністю.

Серед необхідних навичок — висока мотивація та орієнтація на якісні зміни у державі, прагнення допомагати людям, вільне володіння українською мовою, здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях, дисциплінованість, організованість, відповідальність, комунікабельність, ввічливість, стриманість, вміння аргументовано висловлювати свою думку.

— Створення дорожньої поліції дасть змогу покращити ситуацію на автошляхах області, наголосив Валерій Самчук.

22-річний Петро також вирішив спробувати свої сили у конкурсі. Хлопець зважився на це, бо має велике бажання допомагати людям та служити своїй державі.

— Рідні та друзі підтримують мене. Кажуть йди та подавай анкету, додає він.

Анкети можна подавати також онлайн. Після подачі заявки на кандидата чекає ще кілька етапів тестування, медобстеження, перевірка фізичної підготовки, психологічне тестування, співбесіда.

Заяви на участь у конкурсі приймаються з 11.07.2017 до 30.07.2017. Конкурс триватиме з 11.07.2017 до 09.10.2017.

QHA