КИЇВ (QHA) -

Українська патрульна поліція в АРК і Севастополі, яка працює біля адмінмежі між окупованим Кримом і материковою Україною, має документувати факти порушення прав людини на півострові. Про це заявив глава Національної поліції України Сергій Князєв.

Князєв провів інспекцію роботи нового посту «Сиваш» відділу патрульної поліції в АРК і Севастополі, який знаходиться у Херсонській області.

Він зазначив, що усі причетні до злочинів в окупованому Криму опиняться на лаві підсудних.

— Усі розумні люди, у тому числі й в Росії, вважають, що влада Російської Федерації здійснила злочин, який не вибачається жодним міжнародним судом. Ми хочемо, щоб українці, які перетинають адмінмежу з окупованою частиною України у вільну частину країни, приходили до вас (поліцейських) і розповідали, що там добре, що там погано, як порушуються їхні громадянські права. А ви це дуже уважно і ретельно документували, — підкреслив він.

QHA повідомляло, що 14 травня на адміністративному кордоні з АРК відбулися урочисті заходи з нагоди початку роботи відділу патрульної поліції в Криму і місті Севастополі. Заходи проводили на посту Нацполіції «Азов» (500-й кілометр автодороги М-18 Харків — Сімферополь Алушта Ялта).

Джерело: Укрінформ

QHA