КИЇВ (QHA) -

Влітку в столичному Гідропарку з'явиться безкоштовний літній кінотеатр для пенсіонерів — Кіносад «Життєлюб». Дана локація стане першим хабом на відкритому повітрі для людей похилого віку, де для них будуть доступні танцювальний майданчик, а також концертний, театральний і кінозал, розповіли на презентації проекту його організатори, передає кореспондент QHA.

Даний проект буде реалізований виключно за гроші меценатів. Його ініціатором у 2015 році виступила благодійна організація «Життєлюб», яка вже не перший рік займається допомогою людям похилого віку. Для того, щоб відновити роботу унікального об'єкта на базі Зеленого театру, який пустує ще з початку 1990-х років, був проведений благодійний збір коштів на запуск будівництва.

Як зазначає київський бізнесмен і меценат Гарік Корогодський, на перший етап, на реконструкцію, технічне оснащення і арт-оформлення потрібно 5,5 млн гривень. При цьому він обіцяє, що кінотеатр буде відкритий для відвідувачів вже на початку липня.

— Це місце буде для всіх, для тих, кому важливо знайти інтерес до життя. Там ми будемо регулярно показувати фільми і проводити концерти. Зміст цього Кіносада не коштуватиме державі жодної копійки, ми беремо це на себе. Там буде працювати ціла команда професіоналів, — розповів Корогодський.

Незважаючи на те, що проект обіцяють утримувати за благодійні гроші, в мерії готові в разі потреби прийти на допомогу. Заступник КМДА Олексій Резніков каже, що міськадміністрації цікавий даний об'єкт, і вона має намір у майбутньому допомагати його спонсорувати.

При цьому територія, на якій з'явиться Кіносад, продовжить залишатися комунальним об'єктом і бути у власності Гідропарку.

Що стосується оформлення майбутнього кінотеатру — його інтер'єр буде виконаний в стилі сучасного ретро, ​​з телефонними будками, автоматами з газованою водою і барною стійкою у вигляді автобуса. Автор арт-об'єктів на Пейзажній алеї Костянтин Скритуцький спеціально для об'єкта зробить кілька фресок, на яких приклад відвідувачам подаватимуть їх позитивні та активні однолітки. Показувати в кінотеатрі будуть як старі, так і нові фільми, єдина вимога — вони повинні бути оптимістичними.

ФОТО: інтернет

QHA