КИЇВ (QHA) -

Польська Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz виграла торги на поставку Києву 40 низькопольних трамваїв, обігравши «Електронтранс», пише «Економічна правда» за інформацією з системи електронних закупівель ProZorro.

Під час торгів польська компанія запропонувала трамваї за 1,813199 млрд грн, знизивши ціну з початкових 1,846 млрд грн.

Конкурент PESA — українсько-німецьке СП «Електронтранс» (Львів) запропонувало трамвайні вагони за 1,813200 млрд грн і, з невідомої причини, не знижувало ціну під час торгів.

Всього поляки поставлять 40 одиниць моделі Pesa Twist Foxtrot 71-414K довжиною 26 метрів. Вартість одного трамвая складе приблизно 45,33 млн грн. Трамваї можуть бути поставлені в Україну до кінця 2017 року, оскільки, за даними журналістів, польська компанія вже має готові вагони, від закупівлі яких раніше відмовилася Росія.

Вперше польська PESA виграла тендер на поставку 11 трамваїв для Києва у 2016 році. Пізніше ЗМІ написали, що ці трамваї були зібрані в Росії на заводах корпорації «Уралвагонзавод», яка є одним із найбільших виробників військової техніки, зокрема танків.

Як повідомляло QHA, трамваї виробництва польської компанії Pesa мають низьку підлогу і пандус для людей з обмеженими можливостями. Вони безшумні, обладнані моніторами, системою відеоспостереження і кондиціонування, в їх салонах можна підключитися до Wi-Fi і підзарядити телефон.

ФОТО: інтернет

QHA