МОСКВА (QHA) -

Активісти провели акцію на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова у центрі Москви під адміністрацією президента Росії.

Один з організаторів акції — в.о. директора московського офісу міжнародної правозахисної організації Amnesty International Іван Кондратенко відзначив, що активісти не можуть отримати дозвіл на пікети у політично значущих місцях.

— Нам здається важливим, щоб люди знали про справу Олега Сенцова, але отримати дозвіл на звичайні пікети у політично значущих місцях Москви нам не вдається, московська влада зазвичай відправляє нас пікетувати в ліс або в парк Сокольники, — сказав Кондратенко.

Учасники акції звернулися до президента РФ Володимира Путіна з вимогою відповісти на прохання матері Олега Сенцова про помилування, яке подали до приймальної президента ще 17 липня.

Паралельно з акцією у Москві відбулася серія одиночних пікетів.

QHA повідомляло, що до Сенцова не пустили Amnesty International. Amnesty International закликала негайно звільнити Сенцова і надати йому якісне медичне обстеження.

Раніше американський конгресмен Марсі Каптур закликала Росію звільнити українських політв'язнів, у тому числі — Олега Сенцова. Політик зазначила, що з кожним днем ​​здоров'я українського режисера погіршується.

Джерело: Новий час

QHA