ЛЬВІВ (QHA) -

У неділю, 18 лютого, у Сокільниках під Львовом відбулося урочисте відкриття пам`ятника людям, які загинули під час Революції Гідності. 

Відкривати пам'ятник патріотам України до Сокільник приїхала не лише місцева влада та громадськість, а й перший віце-прем’єр міністр України Степан Кубів.

У рамках заходу відбулося освячення монументу, спільна молитва, покладання квітів, а також віче з концертною програмою.

— За останніх чотири роки, мабуть, не один із нас зловив себе на думці, що ми стали іншими, ми багато чого переосмислили і зрозуміли, що у цьому світі рахуються тільки із сильними. Ми стали сильнішими. Усе залежить від нас. Кожен із нас на своєму місці має робити те що від нього залежить. Патріоти на Майдані гинули не за себе, а за нас, у наших силах перетворити Україну та сильну, квітучу, нездоланну державу, — звернувся у своїй промові до всіх присутніх губернатор Львівської області Олег Синютка.

На відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні завітали також і близькі загиблих:

— Хто як не я. Так казав мені чоловік, коли тривала Революція Гідності. Він не міг сидіти вдома і готовий був покласти життя за свою землю. Він був патріотом своєї країни, своїх малих Сокільник та своєї нації. І він завжди знав, що Україна буде, згадувала свого чоловіка Андрія його вдова, Наталія Дигдалович.

Небайдужа громада, яка зібралася біля монументу, не могла стримати сліз, особливо важко було слухати пісню-гімн страшних хронік Майдану "Гей, пливе кача":

— Минає отак рік за роком, тільки біль не минає. І нині в нас на Сході війна, і Крим анексовано... Маємо бути сильними і не забувати наших Героїв, бо не може бути їхня жертва даремною. Кожен мусить почати із себе і робити, що може,  зазначила у коментарі львів`янка Наталя. 

Додамо, що з 18 по 20 лютого по всій Україні відбуватимуться заходи до 4-х роковин розстрілів на Майдані.  

QHA