КИЇВ (QHA) -

Біля будівлі телеканалу "Інтер", де в четвер кілька активістів і представників націоналістичних організацій мають намір проводити акцію протесту, увечері  6 жовтня зосередилася велика кількість правоохоронців і представників преси, поінформував "Інтерфакс-Україна".

— У Києві на вул. Дмитрівській, де розташована будівля телеканалу, побудовані кілька кордонів правоохоронців, вхід до будівлі огороджено колючим дротом. Неподалік розташовані 5 автобусів з бійцями Нацгвардії,  повідомило інформагентство.

На місці працювало кілька десятків представників ЗМІ. Протестувальників біля будівлі телеканалу не спостерігалося. 

Нагадаємо, як повідомляло QHA, рівно місяць тому 5 вересня «Інтер» заявив про перешкоджання професійній діяльності. Телеканал подав до Генпрокуратури України, МВС, СБУ та Нацполіції заяву «про вчинення злочину у вигляді перешкоджання професійній діяльності журналістів».

Напередодні, 4 вересня, почалися акції протесту проти редакційної політики телеканалу. Зокрема загорілася студія «Інтера» «Національні інформаційні системи», пожежу вдалося загасити о шостій годині вечора. За повідомленнями ДСНС протягом вчорашнього дня телеканал підпалювали двічі.

Також поліцією були затримані п'ятеро учасників акції, які є колишніми військовослужбовцями 30-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України.

Радник Авакова Зорян Шкіряк заявив, що у МВС розглядають версії як умисного підпалу телестудії, так і самопідпалу, до якого може бути причетна адміністрація телеканалу.

ФОТО: інтернет

QHA