СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

В окупованому Криму під Севастополем силовики провели обшуки в будинках кримських татар. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Надійшла попередня, але достовірна інформація про те, що у Севастополі в с. Байдари (Орлине) рано вранці відбулися обшуки, — йдеться у повідомленні.

У громадському об'єднанні відзначили, що за підсумками обшуку «затримані двоє кримських татар».

— Як стало відомо, затримані — це два рідних брата Сейтосманови Ернест і Енвер. Вони є віруючими (такими, що сповідують Іслам — ред.) мусульманами.

Відзначається, що кримські татари є двоюрідними братами Нурі Примова, незаконно засудженого у надуманій "справі Хізб ут-Тахрір".

QHA повідомляло, що в окупованому Криму в Білогірську 26 квітня силовики прийшли з обшуками в мережу магазинів «Гузель» і фірму "КримОпт". Обшукували також будинки членів сім'ї Веліляєва — Ремзі, Ресуля, Екрем, Зери і Рустема. Веліляєви — відомі в Криму бізнесмени, меценати і засновники Благодійного фонду імені Бекіра Чобан-заде. Також силовики прийшли з обшуками в будинки Алі й Асана Барієвих.

Після обшуків затримали Ресуля Веліляєва за нібито прострочені продукти в його магазині «Гузель». Його силовики допитували понад три години. Окрім цього, затримали також Алі Барієва.

QHA