КИЇВ (QHA) -

Підтримуюча терапія, на яку погодився український політв'язень Олег Сенцов, не є виходом з голодування. Про це повідомила сестра Сенцова Наталія Каплан в ефірі українського радіо.

Вона зазначила, що політв'язень міг погодитися на неї добровільно.

— Я не виключаю, що добровільно. Тому що без підтримуючої терапії дожити навіть до чемпіонату світу, це нереально, — сказала вона.

Каплан підкреслила, що у Сенцова з дитинства проблеми з серцем і суглобами, і ці проблеми загострилися в умовах Крайньої Півночі.

— До цього Олег говорив, що у нього випадає волосся, кришаться зуби. Плюс, у нього з дитинства проблеми з серцем і суглобами, що теж загострилося в умовах Крайньої Півночі, особливо суглоби, — сказала вона.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів. 29 травня український режисер дав згоду на підтримуючу терапію.

Вчора засуджений на 10 років у справі «кримських терористів» Олександр Кольченко вирішив оголосити голодування на підтримку українського режисера Олега Сенцова.

Нагадаємо, у Європарламенті провели флешмоб на підтримку Олега Сенцова. У заході взяли участь євродепутати і делегати Постійного представництва України в Раді Європи. Парламентарії закликали звільнити українського політв'язня.

Джерело: 112 Украина

QHA