КИЇВ (QHA) -

Відкриття Керченського мосту призвело до того, що кримчани масово кинулися на Кубань. Тобто, міст побудований для того, щоб вибратися з анексованого Криму, зазначив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

За словами Тимчука, навіть російські пропагандисти визнають, що до помітного збільшення числа туристів у Криму відкриття мосту не привело, а деякий ажіотаж спостерігався тільки у перші тижні після відкриття, коли росіяни їхали подивитися на сам міст.

Нардеп зазначив, що головним бенефіціаром відкриття мосту є ресторан МакДональдс в Анапі, який став "місцем паломництва жителів східного Криму".

— Кримчани масово кинулися на Кубань, щоб скуштувати благ цивілізації, яких їх позбавила Росія після анексії. Зараз основним бенефіціаром відкриття мосту є ресторан МакДональдс в Анапі, який став місцем паломництва жителів східного Криму (у соцмережах маса повідомлень від щасливих пожирачів бездуховних гамбургерів). Тобто, фактично міст побудований, щоб вибратися з Криму. Це викликає деякий ступор у адептів анексії, — написав Тимчук.

Не менш показова історія, додав Тимчук, склалася з «федеральною трасою» «Таврида». Шосе, як і міст, є об'єктами військової інфраструктури, призначеної для насичення Криму військами.

— Але якщо міст абияк доробили і, хоч і в обмеженому режимі, але відкрили, з трасою усе набагато гірше. Російське злодійство і роздовбайство призвело до того, що траса перетворюється на довгобуд. Тільки у цьому сезоні, тобто, через 4 роки, коли закривати очі на неподобства вже неможливо, процес трохи активізували, — повідомив він.

Раніше Тимчук заявив, що багато хто і в Україні, і на Заході сприймають Крим не як наростаючу військову загрозу, а як «захоплений пляж».

На думку Тимчука, ця інформація про кількість туристів і стан курортів «забиває» головну позицію — про кількість військових навчань на півострові і нарощуванні військового угруповання Росії в Криму, на Азовському морі, і в цілому в сфері відповідальності Південного військового округу РФ.

QHA